Mieszkańcy naszej okolicy spragnieni słońca po pochmurnej wiośnie mają w końcu powód do radości ze słonecznej i ciepłej pogody. Dla tych, którzy jednak chcieliby się ochłodzić w gorące dni, mamy dobre wiadomości! Od 10 czerwca czynne będą baseny letnie w Strzeniówce.

Tak, tak … czas szybko leci, a przecież nie tak dawno cały kompleks był uroczyście otwierany – informował na swym profilu FB Wójt Dariusz Zwoliński. – Pamiętam, jak dwa lata temu było wiele głosów krytycznych: „po co nam takie baseny”, „kto będzie tam chodził”, „nie da się w nich pływać”, „Polska to nie kraj dla takich inwestycji”, „budowanie w czasie covidu letnich basenów nie ma sensu” itp. Tymczasem kompleks na Strzeniówce jest jedyną gminną, publiczną inwestycją, której działalność się samofinansuje.

Nie da się ukryć, że inwestycja cieszy się niesłabnącą popularnością. W zeszłym roku na basenie powstały dodatkowe atrakcje. W tym roku czekają na wszystkich kolejne udogodnienia, w tym dodatkowe 40 miejsc parkingowych. Przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą. Główne baseny są już napełnione wodą i będą przechodziły badania sanepidu.

Na koniec mamy dla wszystkich bardzo dobrą wiadomość – ceny biletów pozostają bez zmian!

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: