Na tegorocznej mapie wyborczej Nadarzyn jest wyjątkowym miejscem. Jest to jedyna gmina w naszej okolicy, gdzie obecny Wójt – Dariusz Zwoliński w nadchodzących wyborach nie ma żadnej konkurencji. Fakt ten nie powoduje jednak, że władze gminy osiadły na laurach, a wraz z końcówką kadencji, do końca zbliża się kilka ważnych inwestycji.

Przede wszystkim prawdopodobnie na początku kwietnia kierowcy będą mogli przejechać przebudowywanym przez Powiat Pruszkowski rondem w Strzeniówce. – Jak poinformował kierownik budowy, z dużą dozą prawdopodobieństwa odbiory i przywrócenie ruchu powinno nastąpić 27-28 marca br. – informował ostatnio Dariusz Zwoliński. Dobiegają końca też prace na ul. Komorowskiej. Odbiory tej inwestycji przewidziane są na poniedziałek 25 marca.
Ku końcowi zmierza budowa Centrum Usług Medycznych w Nadarzynie przy ulicy Granicznej. Wykonawca zgłosił budowę do odbiorów technicznych: Inwestor, Straż Pożarna, Sanepid, PINB.

Cały czas postępują prace przy rozbudowie sieci kanalizacyjnej. Na budowie w Urzucie wykonawca przystąpił już do odbudowy nawierzchni ulic. W Ruścu zaś wykonawca rozpoczął prace od ulicy Rubinowej.

Na zakończenie warto dodać, że przy budowie kortu do Padla w Starej Wsi prowadzone są prace nad zadaszeniem oraz prace elektryczne.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: