1 marca br., około godziny 9:30 w Pęcicach na ul. Parkowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu udział brał samochód osobowy i pojazd ciężarowy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierujący peugeotem zmarł na miejscu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do zderzenia czołowego między pojazdami. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 53-letni kierowca peugeota zmarł. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich stosować!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: