Sprawca śmiertelnego wypadku w Piotrkowicach nadal poszukiwany

Grodziscy policjanci nadal poszukują kierowcy, który 8 września około 19.30 na ul. Tarczyńskiej w Piotrkowicach śmiertelnie potrącił rowerzystę. 58-letni mężczyzna zginął na miejscu wypadku, a kierujący, prawdopodobnie samochodem dostawczym, odjechał. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat zdarzenia prosimy o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19, tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243.

 8 września o godz. 19.35 policjanci grodziskiej komendy otrzymali zgłoszenie o osobie z rowerem potrąconej na drodze w Piotrkowicach. Niestety, mimo przeprowadzonej reanimacji, 58-letni mężczyzna zmarł na skutek obrażeń po tym wypadku. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia. Na drodze policjanci zabezpieczyli prawe lusterko, prawdopodobnie od samochodu dostawczego.

Wszystkie osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu, przejeżdżały ok.19.30 ul. Tarczyńską w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna i były świadkami wypadku lub posiadają w swoich pojazdach rejestratory, które nagrały miejsce zdarzenia prosimy o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243. Prosimy również osoby dokonujące napraw samochodów i sprzedające części samochodowe o przekazywanie informacji w przypadku kontaktu z klientami, mogącymi mieć związek z tym wypadkiem. Przypominamy, że ukrywanie informacji o ewentualnym sprawcy może skutkować odpowiedzialnością karną.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: