Grodziscy kryminalni wykryli miejsce, gdzie przechowywane było ponad 70 gramów narkotyków. Ich 33–letnia właścicielka została zatrzymana. Policjanci ustalili również, że kobieta udzielała marihuany innej osobie. Natalia M. usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Kobieta przyznała się do winy i dobrowolnie poddała się karze za te przestępstwa.

W trakcie czynności prowadzonych w sprawach narkotykowych grodziscy kryminalni ustalili miejsce, gdzie mogły być ukrywane narkotyki. Policjanci natychmiast pojechali na jedną z posesji w Podkowie Leśnej i przeszukali ją. W domu rzeczywiście znaleźli opakowania z suszem roślinnym oraz puste torebki. 33-letnia mieszkanka posesji przyznała się, że zabezpieczona marihuana należy do niej. Kobieta została zatrzymana.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymana może mieć na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa narkotykowe. Dotychczasowe policyjne działania potwierdziły, że kobieta udzielała marihuany innej osobie. Natalia M. usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 33-latka przyznała się do tych przestępstw i dobrowolnie poddała karze. Policjanci sprawdzają jeszcze, czy są to wszystkie czyny, o które kobieta jest podejrzana.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: