Czterech zatrzymanych za przestępstwa narkotykowe

W ciągu ostatnich kilku dni grodziscy policjanci zatrzymali 4 osoby podejrzane o popełnienie przestępstw narkotykowych. Mężczyźni w wieku od 23 do 39 lat usłyszeli zarzuty posiadania amfetaminy i marihuany. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy policjanci podczas każdej służby zwracają uwagę na podejrzane zachowania osób, które może świadczyć o popełnianiu przestępstw narkotykowych. Funkcjonariusze dbający o bezpieczeństwo mieszkańców w okresie świątecznym również zauważyli takie osoby.

Trzy z nich wpadły na ulicach Grodziska Maz., a jedna w gminie Baranów. W wigilijne przedpołudnie policjanci sprawdzili przemieszczającego się grodziskimi ulicami 39-latka. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna ma przy sobie porcję amfetaminy. Ponad gram tego samego środka funkcjonariusze odnaleźli także przy 23-latku, kontrolowanym następnego dnia po 16.00 w Kaskach. Podczas wieczornej służby w Grodzisku Maz. policjanci dokonali również kontroli 32-latka. Mężczyzna miał przy sobie torebkę z marihuaną. Zabezpieczeniem przy 26-latku porcji amfetaminy mundurowi zakończyli także sobotnią wieczorną służbę w mieście.

Wszyscy czterej mężczyźni zostali zatrzymani, a znalezione przy nich substancje zabezpieczone. Rafał P., Dariusz S., Piotr W. i Daniel S. usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii to przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: