Jednej nocy trzech zatrzymanych z narkotykami

Tylko podczas jednej nocnej służby grodziscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie zabronione prawem substancje. Mężczyźni w wieku 19 i 33 lat wpadli podczas kontroli na ulicach Podkowy Leśnej i Grodziska Maz. Uwadze czujnych policjantów nie uszło ich nerwowe zachowanie w czasie legitymowania. Wszyscy odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających.

Dzięki czujności i dobremu rozpoznaniu policjanci grodziskiego wydziału patrolowo-interwencyjnego jednej nocy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki.

Około 1.00 policjanci patrolujący ulice Podkowy Leśnej w dwóch różnych miejscach zwrócili uwagę na podejrzane zachowania osób, które wyraźnie miały coś do ukrycia. Pierwszym z legitymowanych był młody rowerzysta. Podczas kontroli osobistej 19-latka funkcjonariusze znaleźli w jego torebce opakowanie z marihuaną. Kilka minut później na innej ulicy policjanci sprawdzili dwie osoby siedzące na ławce. Na wezwanie funkcjonariuszy 19-latek wydał im słoik z suszem roślinnym, który miał w kieszeni.

Przed 2.00 policjanci pełniący nocną służbę w Grodzisku Maz. postanowili sprawdzić mężczyznę stojącego z rowerem przy ławce na ul. Królewskiej. Podczas legitymowania 33-latek nerwowo rozglądał się na boki. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali na takie zachowanie. Podczas kontroli w saszetce mężczyzny ujawnili torebkę z białym proszkiem.

Znaleziona przy mężczyznach marihuana i amfetamina zostały zabezpieczone, a ich właściciele zatrzymani. Cała trójka usłyszała już zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: