Przewozy autobusowe GPA od 1 września 2022 r.

Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2022 / 2023.

OFERTA SPECJALNA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
1 i 2 września 2022 r. (czwartek i piątek) Dzieci i Młodzież
do 24. roku życia na podstawie legitymacji szkolnej lub ustnego oświadczenia (w przypadku dzieci do 15. roku życia) ma prawo do BEZPŁATNYCH PRZEJAZDÓW wszystkimi liniami GPA. Specjalna oferta na początek roku szkolnego ma ułatwić młodym korzystanie z połączeń autobusowych i wydłużyć czas na zakup nowych biletów miesięcznych w pierwszych dniach szkoły.

GDZIE KUPIMY BILET MIESIĘCZNY?
Przypominamy, że bilety miesięczne można kupić przez stronę internetową gpa.grodzisk.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów czynnych w każdym miesiącu w 3 pierwsze i 3 ostatnie dni robocze miesiąca w godzinach od 10 do 18. Sprzedaż prowadzona jest w następujących lokalizacjach:

  • GRODZISK MAZ. na dworcu PKP,
  • GRODZISK MAZ. przy przystanku ZONDKA,
  • ŻABIA WOLA w Domu Kultury,
  • BŁONIE w Centrum Sportu,
  • MILANÓWEK w Kiosku przy ul. Warszawskiej 36,
  • PRUSZKÓW na dworcu PKP.

OD WRZEŚNIA WZNAWIAMY FUNKCJONOWANIE LINII 5x
Wznawia się funkcjonowanie linii 50, 51, 52 i 58 na dotychczasowych trasach. Kursowanie tych linii będzie odbywać się według takich samych rozkładów jazdy jak przed wakacjami.

NOWA TRASA LINII 53 – DO TYMCZASOWEJ SZKOŁY W SŁUBICY
Od 1 września 2022 r. w związku z rozbudową szkoły podstawowej w Skułach i tymczasowym przeniesieniem zajęć do Słubicy zmianie ulega trasa linii 53. Linia 53 na nowej trasie zapewni dowóz uczniów do szkoły z całego rejonu szkoły. Autobusy będą kursować na trasie: Petrykozy Trakt Królewski – Lasek – Piotrkowice – Grzegorzewice – Piotrkowice Przejazdowa – Piotrkowice – Bartoszówka – Skuły – Grzmiąca – Rumianka – Nowa Bukówka – Słubica-Wieś (Szkoła).

Rozkład jazdy linii 53 został dopasowany do godzin zajęć lekcyjnych w szkole.

1 września dla linii 53 obowiązywać będzie rozkład specjalny. Autobusy przywiozą dzieci na rozpoczęcie roku na godzinę 8:42 i zabiorą z powrotem spod szkoły o godz. 10:30. Pozostałe kursy tego dnia nie będą wykonywane. Szczegółowy rozkład jazdy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Rozkłady jazdy.

POWRÓT DO NORMALNEGO ROZKŁADU JAZDY NA LINII 30
Po wakacjach, od 1 września autobusy linii 30 wracają do kursowania od poniedziałku do piątku oprócz świąt według normalnego rozkładu jazdy. Rozkład jazdy w soboty, niedziele i święta nie zmienia się.

POZOSTAŁE LINIE BEZ ZMIAN
Rozkłady jazdy wszystkich pozostałych linii GPA nie zmieniają się.
Wszystkie aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej:
https://gpa.grodzisk.pl/rozklad/

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: