W najbliższy piątek 15 kwietnia 2016 o godzinie 15.00, mieszkańcy powiatu grodziskiego, w proteście przeciwko działaniom API i PSE, ponownie zablokują zjazd z autostrady A2 w miejscowości Tłuste i trasę katowicką w miejscowości Oddział. Zakończenie blokad planowane jest na godzinę 20.00 Szykują się więc kolejne utrudnienia w ruchu!

Planując podróż powrotną warto pamiętać o blokadach i skorzystać z dróg alternatywnych, lub wesprzeć mieszkańców w walce.

W przypadku osób planujących przejazd autostradą A2 lub drogą 579 planowane są następujące objazdy: Dla  kierujących jadących od m. Błonie alternatywną drogą będzie objazd przez miejscowości Milęcin następnie Żuków do Grodziska Mazowieckiego. Dla kierujących jadących od strony Grodziska Mazowieckiego proponujemy objazd przez miejscowości Chlebnia, Izdebno, Cegłów, Bronisławów, Błonie.

Osoby planujące podróż trasą katowicką w kierunku Warszawy powinny uwzględnić objazd przez Radziejowice a następnie Grodzisk Mazowiecki do miejscowości Siestrzeń.  Kierujących jadących z Warszawy proponowany jest objazd z Siestrzeni do Grodziska Mazowieckiego a następnie przez  Radziejowice do trasy K-8.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: