Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 19-lat zatrzymali policjanci z pruszkowskiej patrolówki. To kolejne osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Odpowiedzą za łamanie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z patrolu na ul. Prusa w Pruszkowie zatrzymali do kontroli opla. Podczas kontroli pojazdu u 23-letniego pasażera w kieszeni kurtki mundurowi znaleźli „dilerkę” ze zbryloną substancją. W związku z podejrzeniem, że substancja to może być zabroniona ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Zabezpieczoną substancję poddano badaniu testerem narkotykowym, który wskazał, że jest to meferdon. 23-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.

Kolejny zatrzymany wpadł w ręce patrolowców wczoraj w Nadarzynie, na ul. Warszawskiej. Tym razem 19-latek posiadał przy sobie marihuanę. Mundurowi podczas kontroli daewoo zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie kierującego. Mężczyzna przyznał, że w bieliźnie posiada torebkę z marihuaną, którą oddał funkcjonariuszom. Badanie potwierdziło, że susz z torebki  to marihuana.

19-latek usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: