Pruszkowscy policjanci zatrzymali 32-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Zatrzymany usłyszał już zarzut za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W wtorek wieczorem, na Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie, policjanci zatrzymali do kontroli skodę. Podczas kontroli mundurowi zwrócili uwagę na nerwowo zachowującego się pasażera, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy.

Kontrola osobista 32-latka wyjaśniła, co było powodem jego zachowania. W tylnej kieszeni spodni policjanci ujawnili „zawiniątko” z foli z zawartością zbrylonej białej substancji. Mężczyzna przyznał, że jest to mefedron.

Wstępne badaniach testerem potwierdziły, że zabezpieczona substancja to mefedron. 32-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W środę usłyszał zarzut za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: