Gmina Żabia Wola kolejny rok z rzędu zadbała o bogatą ofertę społeczno-kulturalną i edukacyjną dla Mieszkańców oraz osób odwiedzjących gminę w okresie od czerwca do września. Podobnie jak w ubiegłym roku, zainteresowanie tą formą wypoczynku było duże, a park przy Domu Kultury wypełnił się atrakcjami dla całych rodzin.

Tegoroczna strefa została poszerzona o zupełnie nowe zajęcia: kaligrafię, bilard indyjski, gry planszowe, country golf i gry terenowe. Nie zabrakło warsztatów w „Strefie Ekologicznej”, animacji dla dzieci i zajęć kreatywnych w „Strefie z Biblioteką”, a także aktywności sportowych dla każdej grupy wiekowej (Pilates, Joga oraz Nordic Walking).

Tegoroczną Strefę Relaksu zainaugurowało „Zakończenie roku szkolnego w Strefie Relaksu”. Kolejne imprezy, na które organizatorzy zaprosili osoby odwiedzające strefę to: Piknik Żabiowolski, Dzień ze Zwierzętami, Piknik Edukacyjny z EkoHetmanem, jak również „Piknik z Pszczółką”, który stał się już w Gminie Żabia Wola tradycją.

Ponadto Mieszkańcy mogli liczyć na wiele muzycznych wieczorów, nie tylko w parku przy Domu Kultury, ale także na terenie całej gminy w ramach nowego cyklu „Sołeckie Granie”. Pierwsze z nich odbyło się podczas „Pikniku Żabiowolskiego”, a kolejne na działkach sołeckich zlokalizowanych w: Osowcu-Parceli, Hucie Żabiowolskiej, Klubie Senior+ w Słubicy Dobrej, Wodnej Osadzie Grzegorzewice oraz w Klubie Senior+ w Żelechów.
Na zakończenie sezonu został zorganizowany koncert finałowy z zespołem „Free”, który porwał publiczność do tańca przy dźwiękach znanych i lubianych polskich przebojów.

Tegoroczna „Strefa Relaksu” zakończyła swoje działanie, ale już teraz gmina zaprasza na kolejną edycję w przyszłym roku.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Kolejny rok ze Strefą Relaksu w Żabiej Woli


To może Cię zainteresować: