Zabawa i relaks

Tegoroczne wakacje w Gminie Żabia Wola rozpoczęły się podobnie jak w poprzednich latach hasłem dobrej zabawy na najwyższym poziomie. To wszystko dzięki działającej przez całe wakacje Strefie Relaksu i Sołeckiemu Graniu.

Po zeszłorocznym sukcesie Sołeckiego Grania nie mogło zabraknąć tego cyklu w tegorocznym kalendarzu wydarzeń. Już 1 lipca na mieszkańców Władysławowa czekał koncert zespoły Bzzyk Band. Tydzień później mieszkańcy Lisówka bawili się przy lekkiej swingującej muzyce Paki z Kercelaka. W miniony weekend do tańca mieszkańców Słubicy porwał zespół FREE. Warto wspomnieć, że to dopiero początek atrakcji i na mieszkańców Żabiej Woli czekają w najbliższym czasie koncerty zespołów The Neighbours, Ani Kysiak, Kapeli z Targówka, Kapeli z Mostówki i zespołu Get Lucky.

W te wakacje, już czwarty rok z rzędu, z pomysłu Sekretarza Gminy Dariusza Dąbrowskiego, działa Strefa Relaksu. W wakacyjne gorące dni każdy może przyjść do parku obok Domu Kultury, odpocząć i zrelaksować się. Każdy może poczytać w spokoju książki czekające w „domkach na kurzych stopkach”, pograć w planszówki, wziąć udział w grach terenowych oraz uczestniczyć w licznych zajęciach, nie tylko dla najmłodszych. Wiele z zajęć, jak przystało na „Gminę z naturą” dotyczy ekologii i ochrony środowiska. Z początkiem lipca zorganizowany został m.in. piknik z psem.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: