Już w piątek 24 czerwca, mieszkańcy gminy Żabia Wola rozpoczną oficjalnie wakacje w zlokalizowanej nieopodal Domu Kultury Strefie Relaksu. Na wszystkich czekać będzie moc atrakcji.

Zeszłoroczna Strefa Relaksu okazała się olbrzymim sukcesem, a zorganizowane w niej wydarzenia przyciągnęły wiele osób. - Miejsce to powstało z myślą zarówno o naszych mieszkańcach, jak i o osobach przyjezdnych. W Strefie Relaksu każdy, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, znajdzie coś dla siebie. – mówił nam pomysłodawca projektu, Dariusz Dąbrowski, radny powiatu grodziskiego, oraz sekretarz gminy Żabia Wola – Mam nadzieję, że w te wakacje mieszkańcy spędzą tu niezapomniane chwile. W parku znajdują się leżaki, hamaki i wiszące gniazda. W specjalnym namiocie można wypożyczyć gry i sprzęt do zabawy. Po zmroku nastroju dodają kolorowe lampki. Żałuję jedynie, że na początku sezonu spotkaliśmy się z kilkoma przypadkami wandalizmu.– mówił Dariusz Dąbrowski.

Zachęcamy do odwiedzenia Strefy już w najbliższy piątek 24 czerwca, od godziny 16. Na najmłodszych czekać będzie tor przeszkód, animacje i koło fortuny z nagrodami. Dla nieco starszych przewidziano wspólne grillowanie, ciasto prosto od gospodyni, przepyszną lemoniadę i przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy przy muzyce! Zapraszamy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://dkzabiawola.pl/

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: