Na terenie parku zlokalizowanego przy zabytkowym dworku, będącym siedzibą Gminnej Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Żabiej Woli utworzona została tzw. Strafa Relaksu. Miejsce to powstało z myślą zarówno o naszych mieszkańcach, jak i o osobach przyjezdnych. W Strefie Relaksu każdy, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, znajdzie coś dla siebie.

W parku znajdują się leżaki, hamaki i wiszące gniazda. Na trawie stoją skrzynki-stoliczki, a w „domkach na kurzych stopkach” czekają  książki. Po zmroku nastroju dodają kolorowe lampki. Z pobliskiego  namiotu można wypożyczać gry i sprzęty do zabawy oraz schować w nim wszystko na czas  deszczu. Strefa relaksu zaprasza  od rana do wieczora, więc gdy znów wyjdzie słońce - każdy może samodzielnie wyjąć leżak albo hamak i zaaranżować wypoczynek po swojemu. Zapraszamy też do chilloutu na własnym kocu bądź karimacie w cieniu starych parkowych drzew.

Strefa relaksu to też  teatrzyki, czytanie bajek,  muzyka, brydż, badminton, joga i wiele innych propozycji. Ramowy program atrakcji będziemy dodawać na bieżąco, dlatego koniecznie śledźcie  nasze wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/4jQaIb5t3

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Zmęczony po tygodniu pracy? Zapraszamy do strefy relaksu!


To może Cię zainteresować: