W sobotnią noc w miejscowości Regów doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierująca oplem zjechała z jezdni i uderzyła w ogrodzenie posesji. Na skutek zdarzenia pasażer samochodu zginął na miejscu tego wypadku. Grodziscy policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność do wszystkich użytkowników dróg i przypominają o przestrzeganiu przepisów i zasad bezpieczeństwa podczas każdej podróży.

Grodziscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło  po 1.00 w nocy z 7 na 8 września w Regowie. Kierująca oplem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn straciła panowanie nad autem, zjechała z jezdni i uderzyła w ogrodzenie posesji. Na miejscu tego wypadku zginął 29-letni pasażer samochodu. Trzeźwa 21-latka trafiła do szpitala.

Grodziscy policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność do wszystkich użytkowników dróg. Kierującym szczególnie przypominamy o dostosowywaniu prędkości jazdy do warunków na drodze. Pamiętajmy o zmieniającej się już pogodzie oraz wilgotnych jezdniach. 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: