Od początku września trwa nabór do kolejnej edycji organizowanej przez klub Bogoria Grodzisk Mazowiecki Akademii Tenisa Stołowego. Zajęcia tenisa stołowego skierowane są głównie dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy miejscowego Klubu Sportowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

Dzięki bardzo dobrej współpracy klubu z miejscowymi szkołami i miastem udało się utworzyć aż 8 grup we wszystkich szkołach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki, w tym roku treningi dla najmłodszych adeptów będą się również odbywać w szkole w Kaskach.

Należy także dodać, że w tym roku została również utworzona grupa dla miłośników tenisa stołowego, którzy przekroczyli już preferowany przez klub wiek. Zajęcia dla tej grupy odbywać się będą na hali przy ulicy Westfala 3. Klub dba o to, aby w każdej szkole zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie: małe grupy treningowe-max 10 osób; realizowany jest jednakowy program: „FUNdamenty – od marzenia do mistrzostwa”; specjalnie obniżane stoły do treningu najmłodszych jak i dopasowane rakietki ze zmniejszoną rączką dla każdego dziecka.

W zeszłym roku do akademii zapisało się blisko 100 dzieci co świadczy o coraz większym zainteresowaniu tenisem stołowym wśród najmłodszych dzieci. Duża część z nich wzięła również udział w tegorocznym obozie Bogorii w Międzyzdrojach. Intensywna oraz systematyczna praca z zaangażowanymi i skupionymi dziećmi ma zagwarantować utrzymanie bardzo wysokiego poziomu reprezentantów KS Bogoria. Kto wie, może wśród tych młodych adeptów są następcy Góraka, Kosowskiego, Fertikowskiego, a może nawet Grubby....

W tym roku Akademia zajęcia zaczynają się w drugiej połowie września, a osobami odpowiedzialnymi za zapisy są trener Paweł Szeliński i Edyta Skoczeń, która odpowiada za sprawy organizacyjne w Akademii, kontakt poniżej.

Trener odpowiedzialny za nabór: Paweł Szeliński

Tel.: 795 593 320

e-mail: pawel.szelinski@bogoriagrodzisk.pl

Sprawy organizacyjne: Edyta Skoczeń

Tel.: 507 011 077

e-mail:edyta.skoczen@bogoriagrodzisk.pl

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: