W niedzielę, 17 października, w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a drużyna KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki rozegrała zwycięski mecz, który zapewnił drużynie pierwsze miejsce w tabeli generalnej LOTTO Superligi mężczyzn.

Przed rozpoczęciem spotkania, na koncie drużyny z Grodziska Maz. było 17 punktów. Z takim samym wynikiem wychodziła na niedzielny mecz ENERGA MANEKIN Toruń. Obie drużyny miały wiele do zyskania – przewagę nad przeciwnikami i objęcie pozycji lidera tabeli. To zapewnił drużynie KS DARTOM BOGORIA kapitan Marek Badowski, który wygrał dwa pojedynki singlowe bez straty seta. Pierwszy rozegrany został z Konradem Kulpą (3:0), a drugi z Damianem Węderlichem (2:0), który wcześniej pokonał Miłosza Redzimskiego (1:3). Ważną grę wygrał także Shiyu Sun, który w spotkaniu zmierzył się z Tomaszem Kotowskim i pokonał go 3:2. Ostatecznie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zwyciężyli z zawodnikami z Torunia 3:1. Tym samym DARTOM BOGORIA zajmuje pierwsze miejsce w tabeli generalnej LOTTO Superligi mężczyzn - z 20 punktami na koncie.

To już 7 zwycięstwo KS DARTOM BOGORIA w sezonie po 8. kolejkach. Wcześniej zawodnicy pokonali LOTTO POLSKI CUKIER GWIAZDA Bydgoszcz (3:2) i DOJLIDY Białystok (3:0). A przed nami kolejne spotkania. W ostatni weekend października drużyna z Grodziska Maz. zmierzy się z TTS POLONIA Bytom (29.10) oraz z AKADEMIĄ ZAMOJSKĄ Zamość (31.10).

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: