Zawodnicy z Grodziska Mazowieckiego po raz kolejny dali niezwykły pokaz sportowych umiejętności. KS Bogoria nie dał szans swoim rywalom i pewnie zwyciężył kolejne starcie, tym samym przechodząc do półfinałów LOTTO Superligi tenisa stołowego.

W ubiegły weekend poznaliśmy półfinalistów LOTTO Superligi. W tym sezonie w play-off mierzy się 8 drużyn, a wśród nich jest KS Bogoria, którego zawodnicy pokazują niesłabnącą formę. W ostatni weekend drużyna z Grodziska Maz. rozegrała ćwierćfinałowy dwumecz z SOKOŁÓW SA Jarosław. Pierwsze spotkanie odbyło się w piątek. Od początku Bogoria nie dawała swoim rywalom żadnych szans i pewnie zwyciężyła 3:0. W najbardziej zaciętym pojedynku Sathiyan Gnanasekaran z Jarosławia przegrał z Pavlem Siruckiem 1:3. Następnie bez straty seta zwyciężali Panagiotis Gionis z Mateuszem Czernikiem i Marek Badowski z Konstantinosem Angelakisem. Niedzielne starcie tylko przypieczętowało pewne wejście do półfinałów zespołu z Grodziska. Rewanż zakończył się takim samym wynikiem jak pierwsze spotkanie. Marek Badowski w zaciętym pojedynku pokonał Sathiyana Gnanasekarana (3:2). Bez strat dla Bogorii obyło się natomiast w pojedynkach: Panagiotis Gionis kontra Konstantinos Angelakis oraz Pevel Sirucek kontra Mateusz Czernik. - Zwycięstwo pokazało, że w tym sezonie będziemy walczyć o najwyższe cele i jesteśmy do tego przygotowani bardzo dobrze. Forma rośnie, więc nic tylko czekać na kolejne spotkanie i kibicować – cieszyli się zawodnicy na swoich mediach społecznościowych.

Półfinały odbędą się 6 maja i 8 maja. KS Bogoria zmierzy się w nich z AZS AWFiS Balta Gdańsk, a obecnie znajdujący się na czele tabeli LOTTO POLSKI CUKIER GWIAZDA Bydgoszcz powalczy o finał z KS DEKORLASS Działdowo. Finał zostanie rozegrany 5 czerwca.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: