Derbowe granie wraca na Westfala

W najbliższy piątek o godzinie 18 po kilku miesiącach przerwy tenis stołowy wraca do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Zawodniczki Bogorii podejmą w derbach Mazowsza MUKS START Nadarzyn.

Mecz rozegrany zostanie w ramach 4. kolejki Ekstraklasy Kobiet. Nasze zawodniczki przystąpią do rywalizacji podbudowane ostatnim zwycięstwem z zespołem Łomży. W tym meczu wydarzyły się dwie bardzo ważne rzeczy. Obie dotyczą młodych wychowanek Bogorii. Martyna Lis wywalyczyła pierwszy komplet dwóch zwycięstw singlowych, zaś 15-letnia Zosia Śliwka wygrała pierwszego singla w ekstraklasie.

W piątek liczymy na kolejne dobre pojedynki Martyny i Zosi, które bedą wspierane przez nieco bardziej doświadczone Aleksandry, Falarz oraz Michalak. Rywalizacja z zespołem z pobliskiego Nadarzyna jest zawsze prestiżowa i pełna walki z obdywu stron.

W tym sezonie nasz piątkowy rywal ma bardzo silny skład. Do Nadarzyna po przerwie macierzyńskiej dolaczyła Kasia Grzybowska-Franc, która jeszcze w poprzednim sezonie broniła barw Bogorii. Kasia to medalistka Mistrzostw Europy w singlu z 2019 roku. Oprócz niej w składzie MUKS-u znajdują się Polski Paulina Krzysiek i Katarzyna Ślifirczyk.

Początek piątkowej rywalizacji przy Westfala 3a, punktualnie o godzinie 18. Dziewczyny bardzo liczą na wsparcie naszych kibiców i gorący doping przez cały mecz derbowej rywalizacji.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: