W poniedziałek, 17 grudnia br., uczestniczyliśmy w grodziskim kinie w premierowym pokazie filmu w reżyserii Andrzeja Sapiji „Łazuka – dzieckiem podszyty”. Film ten przedstawiający z ciekawej perspektywy historię Bohdana Łazuki, zobaczyć będzie można jutro o 18:50 w TVP Kultura.

Do obejrzenia filmu z lekkością i swadą wraz z Bohdanem Łazuką zapraszał Daniel Olbrychski. Wspominał wiele historii z swojego życia związanych z osobą Bohdana Łazuki.

W filmie poznamy historie Bohdana Łazuki od jego młodości w Lublinie po życie w Grodzisku Mazowieckim. Przedstawione zostały perypetie aktora z okresu nauki w szkole muzycznej, pierwszych sukcesów w Opolu i występów w Kabarecie Starszych Panów. Dowiemy się o pamiętnej roli w „Zemście” Adama Hanuszkiewicza, czy występach w Sali Kongresowej, które prze 14 wieczorów zapełniały tę salę. O aktorze wypowiadali się jego znajomi jak i wiele osób z świata show-biznesu. Mogliśmy też poznać historię powstania płyty „Nocny Bohdan”, wydanej przez obecnego Burmistrza Milanówka, Piotra Remiszewskiego, na której mieliśmy okazję poznać jego twórczość w wykonaniu twórców młodszego pokolenia.

Tym, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w premierze przypominamy, że film można zobaczyć 30 grudnia o godzinie 18:50 w TVP Kultura. Zachęcamy!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Łazuka - dzieckiem podszyty


To może Cię zainteresować: