Gmina Grodzisk Mazowiecki otrzymała nagrodę I stopnia w konkursie „Budowa Roku 2022” organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa za realizację Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku Mazowieckim – Halę Widowiskowo-Sportową, przy ul. Sportowej 29.

Nagrodę podczas uroczystej gali odebrali: Grzegorz Benedykciński, Burmistrz Grodziska Mazowieckiego oraz Urszula Chrzanowska, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych.

Konkurs “Budowa Roku” to jeden z najbardziej prestiżowych przeglądów osiągnięć polskiego budownictwa. Plebiscyt organizowany jest od 33 lat przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Budownictwa. Jego celem jest wyłonienie i promowanie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Grodzisku Mazowieckim stanowi największy tego typu obiekt między Łodzią a Warszawą: 3 tysiące miejsc dla publiczności, koncerty, widowiska taneczno-muzyczne, bogata oferta kulturalna i sportowa, a także planetarium i obserwatorium astronomiczne.

Więcej na: caiis.grodzisksport.pl

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Nagroda I stopnia w konkursie Budowa Roku 2022 dla gminy Grodzisk Mazowiecki


To może Cię zainteresować: