Ostatni mecz tenisistek Bogorii w tym roku

W najbliższą niedzielę grodziskie zawodniczki podejmą we własnej hali przy Westfala 3a, zespół Bebetto AZS UJD Częstochowa. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 9. kolejki spotkań ekstraklasy kobiet, ostatniej w I rundzie zasadniczej. Początek rywalizacji o godzinie 16.

Debiutująca w ekstraklasie drużyna prowadzona przez trenera Zbyszka Grześlaka, może cały czas być zadowolona z dotychczasowych spotkań sezonu 2020/2021. Na chwilę obecną zajmuje miejsce w środku tabeli ekstraklasy. Zarówno Bogoria, jak i ekipa Bebetto zgromadziły do tej pory po 10 punktów w ligowej tabeli.

Ostatnio bardzo dobry turniej zaliczyła Martyna Lis. Martyna, która zagra w niedzielnym spotkaniu wywalczyła swój pierwszy medal w karierze, w Grand Prix Polski Seniorek. Po wielu świetnych grach zawodów rozgrywanych w Gliwicach, uplasowała się na trzecim miejscu. Oprócz niej, w niedzielę można się spodziewać po stronie Bogorii występu Darii Kisel oraz Oli Falarz, czyli dwóch tenisistek grających stylem defensywnym. Jeśli chodzi o zespół Bebetto, to ekipa spod Jasnej Góry od wielu lat należy do ścisłej czołówki ekstraklasy i wielokrotnie stawała na podium całych rozgrywek.

Zapowiada się zatem bardzo interesujące starcie. Warto być tego dnia z tenisistkami Bogorii i wspierać ich dopingiem. Zapraszamy!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: