W niedzielę, 10 marca w grodziskiej hali sportowej podczas VII edycji Grodziskiej Ligi Sportów Walki mieliśmy okazję kibicować młodym grodziskim zawodnikom. Impreza ta z edycji na edycję przyciąga kluby z Mazowsza, będąc jednocześnie idealną okazją do sparingu dla doświadczonych zawodników, jak i możliwością wyłapania młodych talentów. W zawodach udział wzięło 12 klubów walki.

Ostatnia edycja GLSW rozgrywana była w czasie dwu dni. W sobotę mogliśmy zobaczyć zmagania kickboxerów. W sumie udział wzięło 5 klubów: Klub Sportowy AZS AWF, Warszawa Wojciech Wiertel- trener sportów walki, UKS Tom Bee Team, Walhalla Fight Club, Miński Klub Sportowy MMA Team. Rozegrano aż 74 osobokonkurencje.

Niedziela poświęcona była zaś bardziej orientalnym sztukom walki, takim jak karate czy kobudo. Dzień rozpoczął się zmaganiami w ninja quest – autorskim projekcie rywalizacji dla najmłodszych w dwuboju oraz trójboju, który ma na celu aktywizację dzieci do rywalizacji sportowej oraz przygotowanie mentalne do startów w okresie zawodniczym. Po tej ciekawej konkurencji rozegrane zostały już bardziej tradycyjne konkurencje, w których bezapelacyjnie zwyciężyło UKS Budo.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Szukają młodych wojowników


To może Cię zainteresować: