Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy KS Bogoria Grodzisk Maz. w półfinałowych rozgrywkach LOTTO Superligi Tenisa Stołowego. Dryżyna pokonała swoich rywali 3:0 i tym samym będzie walczyć o tytuł mistrza.

Walka o wielki finał tego sezonu była pełna emocji. W pierwszym dwumeczu z AZS AWFiS Gdańsk zawodnicy z Grodziska Maz. zwyciężyli 3:2. Było to jednak trudne zwycięstwo, bo dobrą grę pokazał Wang Zeng Yi, który pokonał Pavla Sirucka i Sun Shiyu. Sukces Grodziszczanom zapewnił Marek Badowski, który punkty zdobył najpierw w singlu, a później w duecie z Pavlem Siruckiem.

W rewanżowym spotkaniu przeciwnicy KS Bogoria nie mieli już żadnych szans. Mimo kontuzji Panagiotisa Gionisa i Miłosza Redzimskiego, drużyna zaskoczyła swoich rywali. Marek Badowski, Sun Shiyu i Pavel Sirucek wygrali swoje mecze bez straty seta. Tym samym całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. Teraz KS Bogoria Grodzisk Maz. zmierzy się w walce o złoto z LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, którzy w niedzielnym spotkaniu pokonali KS DEKORGLASS Działdowo 3:2.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: