W ostatnich dniach rozpoczęły się prace remontowe na dwóch ważnych arteriach na południu Grodziska Mazowieckiego. Utrudnienia w ruchu dotkną kierowców planujących jechać ul. Akwarelową i Żwirową. Rozpoczynają się też prace na ul. Batorego i ulicach przyległych.

Budowa ciągu ulic Żwirowej i Akwarelowej, została podzielona na dwa etapy. W ramach realizacji inwestycji zostanie wybudowana droga wraz z oświetleniem, kanalizacją deszczową, przebudową sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, sieci gazowej i telekomunikacyjnej. Inwestycję wykona firma Mabau za kwotę ponad 7 mln. zł. Osoby planujące przejazd tą drogą muszą skorzystać z objazdu, np. nowo wyremontowanymi ul. Drozda i Króliczą. Utrudnienia potrwają do sierpnia 2021 r.

Rozpoczyna się też przebudowa ul. Batorego, Pięknej i Na Grobli w Grodzisku Mazowieckim. Projekt przewiduje przebudowę ul. Batorego na odcinku od przejazdu WKD do ul. E. Plater oraz remont na odcinku od ul. Sienkiewicza do przejazdu WKD. Jeżeli chodzi o ulicę Piękną to zostanie ona przebudowana na odcinku od ul. Batorego do ul. Na Grobli. Przebudowana zostanie także ul. Na Grobli. Termin zakończenia prac planuje się na koniec września 2021 r. Prace wykona firma MABAU za kwotę 1 328 400 zł. brutto.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: