Zapraszamy na mecz II kolejki Ligi Mistrzów: Dartom Bogoria-FC Saarbrucken TT

28 października w drugiej kolejce tenisowej Ligi Mistrzów Bogoria podejmie we własne hali finalistę Bundesligi z zeszłego sezonu zespół 1. FC Saarbrücken-Tischtennis. Zawodnicy Tomasza Redzimskiego będą przystępować do tego spotkania podbudowani pewnym zwycięstwem 3:0 nad TTC Ostrava na inaugurację europejskich pucharów. Doskonale do naszego zespołu wprowadził się Singapurczyk Gao Ning, który wystąpi również przeciwko drużynie znad Saary. Oprócz niego możemy być pewni startu Daniela Góraka i Gionis Panagiotis, którzy od 18 Października będą rywalizować w Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Budapeszcie.

Nasi przeciwnicy z Niemiec również swój pierwszy mecz wygrali w stosunku 3:0 z francuskim G.V. Hennebont TT. Główną siłą ekipy Fc Saarbrucken jest wyrównany skład. Wszyscy czterej zawodnicy występujący w tej drużynie klasyfikują się w najlepszej 60 międzynarodowego rankingu ITTF. Najwyżej z nich jest Tiago Apolonia (18 pozycja), który jest drużynowym Mistrzem Europ z 2014 roku oraz zwycięzcą pierwszych Igrzysk Europejskich w drużynie z 2015 roku. Oprócz niego w kadrze jest dwóch Patricków Franziska i Baum, którzy z kolei łącznie mają 7 złotych medali Mistrzostw Europy w drużynie. Zespół, który ma niezwykle utytułowanych tenisistów w swoich szeregach uzupełnia Słoweniec Bojan Tokic, który w niedawno zakończonych Igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro pokonał w singlu reprezentującego Polskę Wang Zeng Yi. On również w swoim dorobku ma medale z Mistrzostw Kontynentu.

Zatrzęsienie gwiazd tenisa stołowego w grodziskiej hali przy ulicy Westfala 3a powinno sprawić, że będziemy mieli komplet publiczności. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: