Fani tenisa stołowego niewątpliwie są spragnieni rozgrywek na najwyższym poziomie. Niestety ze względu na remont hali przy ul. Westwala, dotychczasowe mecze w LOTTO Superlidze rozgrywane były na wyjeździe. Na szczęście już wkrótce do Grodziska wracają rozgrywki na poziomie mistrzowskim!

Pierwszy mecz w Lidze Mistrzów co prawda Bogoria rozegra za nieco ponad tydzień u naszych południowych sąsiadów z HB Ostrov. Pierwszy mesz w Grodzisku będziemy mogli obejrzeć 1 grudnia (czwartek) o godzinie 18.30. Tego dnia do grodziska przyjadą zawodnicy Borussia Dusseldorf.

Z Czechami we własnej hali mecz rewanżowy Bogoria zagra już 14 grudnia (środa) o godzinie 18.30. Dwa dni później na koniec zmagań grupy A Ligi Mistrzów, aktualni Mistrzowie Polski z Grodziska udadzą się do Dusseldorfu. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 19.

Mecze z ekipami z Czech i Niemiec nie będą jedynymi w najbliższym czasie 20 listopada Bogoria we własnej hali zagra z AZS Fibrain Politechniką Rzeszów. Dwa dni później do Grodziska przyjedzie Global Pharma Orlicz Suchedniów.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: