Zapraszamy Was do akcji, której celem będzie budowa kolejnych 40 Podwórek NIVEA. Te Rodzinne Miejsca Zabaw to idealny sposób na integracje i spędzanie czasu dla rodziców i ich pociech. Głosować można do końca czerwca. W konkursie startują Cegłów, Jaktorów, Otrębusy, Piastów, Pruszków, Szczęsne, Wolica, Żyrardów.

NIVEA od lat pielęgnuje rodzinne relacje i w pozytywny sposób aktywizuje lokalne społeczności. Do tej pory wspólnie zbudowaliśmy: 40 Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw i wyposażyliśmy 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce.

W tym roku zapraszamy Was do akcji, której celem będzie budowa kolejnych 40 Podwórek NIVEA. Te Rodzinne Miejsca Zabaw to idealny sposób na integracje i spędzanie czasu dla rodziców i ich pociech.

W głosowaniu może brać udział każdy za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko. Głosowanie odbędzie się w terminie od 5 maja do 30 czerwca. Można też pobrać z niej aplikację ułatwiającą głosowanie za pomocą urządzeń mobilnych. Procedura rejestracji głosujących nie jest skomplikowana, a samo głosowanie – bardzo proste. Codziennie oddajmy jeden głos na naszą lokalizację i zachęćmy do głosowania naszych znajomych!!!

W ubiegłych latach, dzięki zaangażowaniu mieszkańców i sympatyków gminy Brwinów udało się w podobnym konkursie wygrać dwa place zabaw w Brwinowie i Żółwinie.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: