Startuje „Męska szopa”

Punktualnie w południe, 14 maja br. rusza w Milanówku przy ul. Inżynierskiej 3a „Męska Szopa”.

„Męska Szopa” to miejsce o charakterze integracyjnym, w którym będą mogli spotykać się Seniorzy z dziećmi i młodzieżą, czy mieszkańcy Milanówka, w celu pogłębiania pasji majsterkowania, chęci nauczenia się czegoś nowego czy najzwyczajniej spędzenia czasu z innymi ludźmi.

„Męska Szopa” powstała w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek” realizowanego przez milanowski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Dla osób w wieku starszym kluczowym problemem jest brak takiej przestrzeni publicznej, w której mogliby realizować swoje życie społeczne. Zamierzeniem pomysłodawców jest, by oferta dedykowana uczestnikom Milanowskiego Klubu Seniora mogła służyć starszym mieszkańcom Milanówka – miłośnikom majsterkowania, nie tylko do realizacji swojego hobby – przerabiania, naprawiania i tworzenia przedmiotów z drewna i innych materiałów, ale by była również miejscem integracji, w którym będzie można dzielić się swoją pasją z młodszym pokoleniem – wnukiem czy uczniem.

Zapraszamy już w najbliższy piątek do Męskiej Szopy i działającej obok mini siłowni w plenerze, przy ul. Inżynierskiej 3a!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: