25 lat temu, dyrygent orkiestrowy Mirosław Chilmanowicz, rozpoczął działalność Orkiestry OSP Nadarzyn. Jak sam mówi - początki były bardzo trudne, ale włożony wysiłek zaowocował dużymi sukcesami zespołu.

W ciągu tych 25 lat działalności, orkiestra zagrała wiele koncertów zarówno w kraju, jak też poza granicami w Omanie, Tajlandii, USA, Chinach, Wietnamie, Australii, Singapurze, Malezji a także w Ukrainie, Malcie, Niemczech, Bułgarii, Czechach, Rosji, Grecji, Czarnogórze, Albanii i Włoszech, zawsze wzbudzając entuzjazm publiczności.

Orkiestra jest też wielokrotnym Mistrzem Polski oraz Europy. Realizowała projekty z takimi gwiazdami jak: Zbigniew Wodecki, Justyna Steczkowska, Krystyna Prońko, Robert Janowski, Dawid Podsiadło.

Każdy występ orkiestry to wielkie show połączone z dynamiczną interakcją z widownią. Przy ich muzyce mogli bawić się nie tylko melomanii z Polski, ale i z większości europejskich krajów.

Swój jubileusz muzycy świętowali w Mateczniku Mazowsze i dali popis godny jubileuszu! Gratulujemy i życzymy kolejnych lat sukcesów!

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Srebrny jubileusz orkiestry


To może Cię zainteresować: