Do starostwa w Grodzisku Mazowieckim trafiły pierwsze wnioski o pozwolenie na budowę Adventure World Warsaw, a w piątek 12 października pomiędzy firmami Las Palm sp z o.o. oraz Imtech Polska zostanie podpisany oficjalny Protokół Przekazania Placu Budowy Adventure World Warsaw Parks & Resort.

Do tej pory zostały złożone wnioski o pozwolenie na budowę dla przebudowy urządzeń wodnych i melioracji, budowy budynków serwisowych, budowy hoteli Grand i Aqua oraz Parku Wodnego. Do piątku mają zostać złożone wnioski i dokumenty dotyczące Parku Tematycznego i Strefy Rozrywki. Ze względu na skalę inwestycji, pozwoleń na budowę możemy spodziewać się w ciągu 2 miesięcy.

Aktualnie na terenie inwestycji trwają już prace archeologiczne. Począwszy od przyszłego tygodnia, rozpoczną się prace związane z utwardzaniem dróg, wycinką drzew i rozbiórką części budynków stojących na terenie przeznaczonym pod inwestycję.

Z okazji rozpoczęcia prac, w środę 17 października odbędzie się tradycyjne poświęcenie placu budowy przez proboszcza miejscowej parafii.

Więcej informacji na temat rozpoczęcia budowy największego parku rozrywki w Polsce zamieścimy w najbliższym tygodniu.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: