Miniona sobota byłą bardzo owocna dla zawodników UKS Budo. Z Grand Prix Polski JKA karate w Krośnie Odrzańskim podopieczni klubu zdobyli aż 48 medali, a podczas 6 Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Mińsku Mazowieckim zdobyli 7 medali.

Podopieczni UKS Budo wzięli udział w Grand Prix Polski JKA w Krośnie Odrzańskim, gdzie zdobyli aż 48 medali!!!

Wyniki przedstawiają się następująco:

KATA:

  • 1 m. Marta Pietrzak
  • 1 m. Szymon Budny
  • 1 m. Aleksander Redliński
  • 1 m. Wojciech Ulewicz
  • 1 m. Marat Kremniow
  • 1 m. Wiktor Koziński
  • 1 m. Jakub Malicki
  • 2 m. Jagoda Skalimowska
  • 2 m. Zofia Knyziak
  • 2 m. Aleksandra Łuszczyńska
  • 2 m. Wiktoria Bryk
  • 2 m. Zuzanna Piechucka
  • 2 m. Tymoteusz Redliński
  • 2 m. Eryk Wdowiarski
  • 2 m. Krzysztof Sarba
  • 2 m. Jakub Kwaczyński
  • 3 m. Zuzanna Wiatr
  • 3 m. Antonina Zembowicz
  • 3 m. Stefan Gozdek
  • 3 m. Maciej Nowak
  • 4 m. Karolina Bęczkowska
  • 4 m. Weronika Dudek
  • 4 m. Mateusz Wróbel

KATA TEAM:

  • 1 m. W. Bryk, Z. Piechucka, A. Zembowicz, M. Pietrzak
  • 1 m. W. Koziński, M. Kaczmarski, M. Zemlich
  • 2 m. P. Kozłowski, A. Redliński, I. Skalimowski
  • 3 m. K. Sarba, M. Wróbel, W. Ulewicz
  • 4 m. B. Zagrajek, A. Pytlarczyk, J. Skalimowska

KUMITE:

  • 1 m. Karolina Bęczkowska
  • 1 m. Antonina Zembowicz
  • 1 m. Aleksander Redliński
  • 1 m. Wiktor Koziński
  • 1 m. Jakub Malicki
  • 2 m. Aleksandra Łuszczyńska
  • 2 m. Marta Pietrzak
  • 2 m. Weronika Dudek
  • 2 m. K. Sarba
  • 2 m. Wojciech Ulewicz
  • 2 m. Tomasz Wysoczański
  • 3 m. Jagoda Skalimowska
  • 3 m. Daria Grabczuk
  • 3 m. Zuzanna Wiatr
  • 3 m. Wiktoria Bryk
  • 3 m. Zuzanna Piechucka
  • 3 m. Maciej Nowak
  • 3 m. Ignacy Skalimowski
  • 3 m. Eryk Wdowiarski
  • 3 m. Maciej Zemlich

Wiele sukcesów zawodnicy UKS Budo odnieśli też podczas odbywających się w Mińsku Mazowieckim 6 Grand Prix Polski W Brazylijskim Jiu Jitsu. Zawody przyciągnęły blisko 700 zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz zagranicy. Grodziski klub reprezentowało 17 osób, które zdobyły łącznie 7 medali (1 złoty, 1 srebrny i 5 brązowych), co dało 20 miejsce w klasyfikacji generalnej na 49 klubów biorących udział w zawodach.

Grodziscy jiujiteiros wywalczyli następujące miejsca w swoich kategoriach:

  • Marcin Żywiołek – I miejsce w kategorii masters, białe pasy -76kg
  • Wiktor Mazur – II miejsce w kategorii U8 +29kg
  • Maksymilian Grabek – III miejsce w kategorii U10 -30kg
  • Olaf Szulc - III miejsce w kategorii U10 -30kg
  • Julia Lewandowska – III miejsce w kategorii U12 -42kg
  • Sandra Wróblewska – III miejsce w kategorii U15 -37kg
  • Jakub Cegiełko – III miejsce w kategorii adult, brązowe/czarne pasy -76kg
  • Jan Wróblewski doszedł do ćwierćfinału kategorii U10 -27kg
  • Krystian Bełdyga doszedł do ćwierćfinału kategorii U10 -30kg
  • Igor Solarski doszedł do ćwierćfinału kategorii U10 -30kg
  • Maksymilian Wysocki doszedł do ćwierćfinału kategorii U12 -30kg
  • Cezary Lipiński doszedł do ćwierćfinału kategorii U12 -38kg
  • Jakub Jaworucki doszedł do ćwierćfinału kategorii U15 -60kg
  • Tomek Król doszedł do ćwierćfinału kategorii U15 +66kg
  • Stanisław Trześniowski doszedł do ćwierćfinału kategorii U15 +66kg
  • Paweł Gromadowski doszedł do ćwierćfinału kategorii adult, niebieskie pasy pasy -88,3kg
  • Marek Posiadała doszedł do ćwierćfinału kategorii masters, białe pasy -88,3kg

Gratulujemy wszystkim wyników i już dziś zapraszamy 24 marca do szkoły w Książenicach na organizowany przez UKS Budo turniej w ramach Mazowieckiej Ligi Karate WKF

 

Polub nas na Facebook