Rodzinny dzień dziecka

fot. Norbert Getter

Dzień dziecka to wyjątkowe święto radości. W każdej większej miejscowości z tej okazji organizowane były festyny lub niespodzianki. My w tym roku uczestniczyliśmy w IV Pikniku Rodzinnym, zorganizowanym przez Radę Rodziców Zespołu Szkół im ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli. Piknik dał naszym redakcyjnym dzieciakom wiele frajdy i przyjemności.

Na pikniku nie mogło zabraknąć różnych rozgrywek sportowych, gier i zabaw, czy malowania buziek. Tutaj najmłodsi mogli ozdobić swoje ciało tatuażem i przemodelować fryzurę. Każdy mógł spróbować swoich sił jako strażak, by potem poskakać na dmuchanym zamku i zjeść watę cukrową. Dodatkowo najmłodsi mogli spróbować przepysznych ciast, a nieco starsi  chleba ze smalcem. Warto zaznaczyć, że wszystkie atrakcje dostępne były całkowicie za darmo, co pozwoliło wszystkim rodzinom bez stresu bawić się na pikniku.

Oprócz zabaw IV Piknik Rodzinny oferował też inne rozrywki. Dzieciaki i ich rodzice mogli podziwiać swych rówieśników podczas pokazów tanecznych reprezentacji Studia Ruchu i Tańca „TWIST” oraz nabyć jedną z wielu tanich książeczek dla dzieci.

Wspominając ten dzień z naszymi pociechami, chcieliśmy pogratulować Radzie Rodziców Zespołu Szkół im ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli wspaniałej inicjatywy i zapraszamy na przyszłe pikniki

fot. Norbert Getter - więcej zdjęć...

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Rodzinny dzień dziecka


To może Cię zainteresować: