Dzień Dziecka był w Grodzisku Mazowieckim pierwszą większą imprezą po okresie zamknięcia z powodu pandemii. Świętowanie rozpoczęło się już 28 maja.

28 i 29 maja dzieci mogły bawić się na wydarzeniach zorganizowanych przez Ośrodek Kultury w Żukowie i Izdebnie Kościelnym. Czas dzieciom umilały pokazy zumby, wspólne puszczanie baniek mydlanych i występy teatrzyków dla dzieci. Wydarzenia kończyło wspólne karaoke.

Głównym wydarzeniem był festyn zorganizowany 30 maja w Parku Skarbków. Czekały tam na wszystkich darmowe dmuchańce, warsztaty plastyczne ora liczne konkursy i zabawy. Ze sceny czas umilały występy teatrzyków dla dzieci.

Nie zawiodła biblioteka, która zorganizowała wiele gier, zabaw, rebusów i łamigłówek związanych z książkami. Youmedia dała najmłodszym możliwość zabawy z drukiem 3D.

Tego dnia dzieci bawiły się świetnie i beztrosko. Niestety podobna beztroska ogarnęła ich opiekunów, którzy w znakomitej większości zapomnieli o jakichkolwiek obostrzeniach sanitarnych i dystansie społecznym.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Zabawa bez ograniczeń


To może Cię zainteresować: