O moim Grodzisku

fot. Weronika Sadowska

Nie tylko Burmistrz dzieciom, ale i dzieci Burmistrzowi i mieszkańcom zgotowały wyjątkowe niespodzianki na dzień dziecka. Niepubliczne Przedszkole Teatralne „Zaczarowana Dorożka” w Grodzisku Mazowieckim zaprezentowało przygotowany przez najmłodszych utwór na 500 lat Miasta.

Wielkie brawa należą się najmłodszym mieszkańcom Grodziska Mazowieckiego za pomysł i ogrom pracy w przygotowania „Piosenki o moim Grodzisku”. Niepubliczne Przedszkole Teatralne „Zaczarowana Dorożka”, które w mieście działa już od 12 lat i rozwija młode talenty w zakresie sztuk teatralnych, w dzień dziecka opublikowało piosenkę na 500 lat Miasta wraz z teledyskiem, nagranym w Parku Skarbków. - Dzisiaj o godzinie 11.00 mieliśmy premierę piosenki o Grodzisku w wykonaniu dzieci z „Zaczarowanej Dorożki”. Przyszliśmy podarować tę piosenkę Panu Burmistrzowi i mieszkańcom, z życzeniami, żeby te kolejne 500 lat były tak samo wspaniałe. Widzimy to, że miasto się rozwija, pięknieje, przybywa ludzi, więc idzie to w dobrym kierunku i jest tu naprawdę dobrze – mówi Dyrektor Przedszkola Małgorzata Ciechomska. - Życzę wszystkim spokoju, poczucia bezpieczeństwa, piękna wokół i dobrych ludzi. Myślę, że młode pokolenie poniesie dalej to, co najlepsze, tą dobrą energię. Zapraszamy do oglądania i śpiewania razem z nami, bo jest to piosenka klasyczno-nowoczesna tak jak nasze miasto.

Słowa do „Piosenki o moim Grodzisku” napisała Dyrektor Małgorzata Ciechomska, kompozycję przygotował Tomasz Szmidt, a wykonali ją Amelka i Jaś.

 

Link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=1QE4MQw1PJI

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: O moim Grodzisku


To może Cię zainteresować: