26 maja br., do parku w Regułach tłumnie przybyły całe rodziny. A to za sprawą Gminnego Dnia Dzieci i Rodziców, który aż do wieczora, przyciągał swoimi atrakcjami mieszkańców.

Nim jednak wszyscy spotkali się w przyjemnej, zielonej, parkowej aurze, ten rodzinny dzień rozpoczął w gminie Michałowice Gwiaździsty Rajd Rowerowy, który startował aż z czterech wyznaczonych miejsc. Nie liczył się czas. Ważne było pokonanie wyznaczonej ośmiokilometrowej trasy i skompletowanie haseł, których elementy znajdowały się po drodze. I tak, blisko 40 załóg, liczących łącznie 155 osób wzięło udział w tej rowerowej przygodzie, która swoje zakończenie miała w regulskim parku.

A tam ciąg dalszy atrakcji, w tym m.in. animacje i zabawy, labirynty, malowanie twarzy, warsztaty kreatywne, fotobudka 360, dmuchany tor gigant z przeszkodami, kącik malucha. Nie zabrakło także magicznego klimatu i wspólnej zabawy, do której najmłodszych porwali artyści z teatru dla dzieci Klaunadzińscy.

Dzień pełen słońca, atrakcji i rodzinnych chwil zakończył koncert muzyki latynoamerykańskiej w wykonaniu Allana Guzmana.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Dzień Dzieci i Rodziców w gminie Michałowice


To może Cię zainteresować: