Znajdująca się w Kaniach fabryka L’Oréal Warsaw Plant świętowała w ostatnich dniach 25-lecie. W tym czasie stała się jednym z najnowocześniejszych w branży i największych na świecie zakładów L’Oréal pod względem liczby produkowanych kosmetyków, a polskie kosmetyki trafiają do konsumentów z 29 państw.

Dzięki dotychczasowym inwestycjom w innowacyjne rozwiązania na poziomie ponad 1 mld zł, produkcja w L’Oréal Warsaw Plant przebiega w odpowiedzialny sposób, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz z dbałością o bezpieczeństwo i wysoki komfort pracy zatrudnianych pracowników. Firma podsumowuje osiągnięcia, które udało się zrealizować na przestrzeni 25 lat i wzmacnia swoją rolę jako ważnego inwestora na polskim rynku kosmetyków.

L’Oréal Warsaw Plant w Kaniach to jedna z największych fabryk w całej Grupie L’Oréal. To tutaj od ponad dwóch dekad produkowane są kosmetyki najbardziej znanych na świecie, globalnych marek z portfolio Grupy L’Oréal: L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline, Lascad. Rocznie w podwarszawskiej fabryce powstaje około 360 mln kosmetyków. Polskie produkty trafiają do niemal wszystkich sieci dystrybucji w aż 29 państwach, z czego 92% stanowią rynki europejskie.

Fabryka to obecnie około 450 pracowników, co czyni z L’Oréal Warsaw Plant kluczowego pracodawcę w regionie. Średni staż pracy w firmie wynosi 11 lat. Wśród pracowników są także osoby związane z firmą od dnia jej powstania. Fabryka jest też zaangażowana w działania na rzecz lokalnej społeczności. Pracownicy fabryki biorą udział w programach i akcjach charytatywnych wspieranych przez firmę oraz samodzielnie inicjują takie przedsięwzięcia w ramach wolontariatu pracowniczego. Od początku wojny w Ukrainie, w ramach pomocy organizacjom charytatywnym wspierającym uchodźców, Fabryka L’Oréal Warsaw Plant przekazała ponad 162 000 sztuk produktów. Zorganizowano również zbiórki rzeczowe we współpracy z Gminą Brwinów.

Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych lat sukcesów!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: