Zawody odbyły się na Hali Sportowej przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim w dniu 14.11.2021. Na macie stawiło się ponad 100 zawodników naszego klubu i rywalizowało ze sobą w 10 konkurencjach.

Swoimi umiejętnościami mogli się wykazać nie tylko zawodnicy reprezentujący nasz klub na zawodach rangi ogólnopolskiej, ale również i osoby które dopiero zaczęły swoją przygodę z karate. Cieszymy się, że liczne grono biorące udział w turnieju to przedszkolaki. Najmłodsi uczestnicy mieli nawet 4 lata. Adekwatnie do tego została rozgrana konkurencja Master dla Rodziców trenujących w klubie - po raz pierwszy w historii klubu i mamy nadzieję, nie po raz ostatni!

Kolejna edycja już 5 grudnia 2021 - Liga ma być docelowo cykliczna i zrzeszać kluby sportów walki.

Zachęcamy do objerzenia pełnej fotogalerii: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=UKSBudoGrodziskMaz&set=a.2609835182485262

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: I edycja Grodziskiej Ligi Sportów Walki przeszła do historii!


To może Cię zainteresować: