UKS Toho AdiFeed Grodzisk Mazowiecki powraca do rozgrywek! W tym sezonie Czerwono-Biało-Niebiescy przystąpią do rozgrywek 3. Polskiej Ligi Futsalu. Wraz z mocno powiększonym składem drużyna trenera Kacpra Flisa już w pierwszej kolejce pewnie pokonała na wyjeździe faworyzowany zespół TS Falenica 6:2.

Kadra Toho w nowym sezonie jest bardzo liczna, w składzie mamy 28 zawodników (w tym 5 bramkarzy). Do zespołu doszło 13 zawodników, a 3 odeszli.
Niestety, UKS Toho nie wystąpiło w tym sezonie ani w Fortuna Pucharze Polski Playarena, ani w Mistrzostwach Polski, choć kilku zawodników reprezentowało zaprzyjaźnioną drużynę Strefa Podium Warszawa w tych rozgrywkach. W międzyczasie grodziszczanie brali udział w takich turniejach, jak Puchar Warszawy czy Puchar Tomaszowa Mazowieckiego.

Czerwono-Biało-Niebiescy będą bardzo zdeterminowani, by w tym roku osiągnąć sukces większy niż ostatnio. Grodziszczanie w zeszłej rundzie zdołali dotrzeć do ćwierćfinałów 3. PLF, choć oczekiwania były większe. Teraz na pewno nie odpuszczą, już w pierwszym meczu pokazali klasę, sportową elegancję i opanowanie, pokonując ligowego wyjadacza – TS Falenica – aż 6:2 na obiekcie gości. Teraz zawodnicy Toho mają czas na regenerację, treningi i poprawę błędów z pierwszego spotkania. Liga wraca już w kolejny weekend.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: