Z nadzieją w przyszłość

Dobiega końca sezon Polskiej Ligi Futsalu 2021/2022. Czas więc na podsumowania, do których dołącza UKS Toho Grodzisk Mazowiecki. Drużyna pozostaje w III Lidze PLF, ale też pewnie broni pozycji lidera w mistrzostwach Playarena Pruszków.

Po spadku formy w zeszłym sezonie UKS Toho Grodzisk Mazowiecki musiał mierzyć się z drużynami w III Lidze PLF i robił wszystko, aby walczyć o awans. Niestety, mimo że drużyna ostatnie mecze rozegrała w świetnym stylu, poprzednie porażki uniemożliwiły im stanięcie na podium. Ostatecznie UKS Toho zakończyło sezon na 4. miejscu w tabeli generalnej. -  Pozostaje duży niedosyt, gdyż w rundzie wiosennej pokazaliśmy, że możemy wygrać z każdym. Niestety, słaba runda jesienna, na co złożyło się wiele czynników, przekreśliła marzenia o barażach do 2 ligi – pisała w mediach społecznościowych drużyna. – W kolejnym sezonie postaramy się wygrać wszystkie mecze i awansować. Na pewno będziemy lepiej przygotowani. Dziękujemy naszym sponsorom oraz partnerom, dzięki Wam możemy nadal się rozwijać i spełniać marzenia.

Lepiej drużyna radzi sobie w rozgrywkach Playarena Pruszków. Wygrana za wygraną umocniła zespół na pozycji lidera w tabeli generalnej i tym samym pewnie kroczą, aby bronić tytułu Mistrza. Przypomnijmy, że tytuł ten jest w rękach UKS Toho już od dwóch sezonów i choć w sporcie wszystko się może wydarzyć, wiele wskazuje na to, że i w tym roku drużyna stanie na najwyższym miejscu na podium.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: