Weekend z festiwalem Millennium Docs Against Gravity

Kino grodziskiego Centrum Kultury zaprasza w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę na projekcje w ramach Weekendu z Festiwalem Millennium Docs Against Gravity. W kinie "Wolność" będziemy mogli obejrzeć aż 6 tytułów.
 

Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity to największy festiwal produkcji dokumentalnych w Polsce. Jest to jedyna impreza filmowa w Europie, która odbywa się jednocześnie w siedmiu różnych miastach (Warszawa, Gdynia, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Lublin i od 2020 r. Poznań). W programie tegorocznej edycji widzowie znajdą filmy odnoszące się do najbardziej aktualnych problemów współczesnego świata.

W kameralnym kinie "Wolność" w Willi Radogoszcz będzie można zobaczyć 6 festiwalowych produkcji dokumentalnych. Będą to: „Lekcja miłości” w reż. Małgorzaty Goliszewskiej i Kasi Matei, „iHuman” (reż. Tonje Hessen Schei), „Kobieta” (reż. Yann Arthus-Bertrand, Anastasia Mikova), „Jak Bóg szukał Karela” (reż. Vít Klusák, Filip Remunda), „Ściana cieni” w reż. Elizy Kubarskiej i „Tarantino: bękart kina” w reż. Tary Wood.

Projekcje odbędą się 11, 12 i 13 września o 17:30 i 20:00.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: