Worek medali

fot. Klub Sportowy Lider Grodzisk Maz.

Katarzyna Sękowska wróciła właśnie z rozgrywanych w Lublinie 30. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka niewątpliwie ma powody do świętowania. Przywiozła ze sobą worek z medalami.

Trudno uwierzyć, że jedna osoba może zdobyć tyle medali podczas jednej imprezy. Udało się to Katarzynie Sękowskiej. Zawodniczka Klubu Sportowego Lider Grodzisk Mazowiecki zdobyła mistrzostwo Polski w biegu na 100 metrów przez płotki, w skoku w dal, w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem. Została także wicemistrzynią Polski w skoku wzwyż i w rzucie oszczepem. Dopełnieniem tych rewelacyjnych wyników jest ustanowiony przez Katarzynę Sękowską nowy rekord klubu w biegu na 100 metrów przez płotki (kategoria K 35, wynik: 21.92).

Na tej samej imprezie kolejny zawodnik z grodziskiego klubu Lider Marek Gronkiewicz, ustawił nowy klubowy rekord w rzucie dyskiem (kategoria M 50, wynik: 26.49).

Katarzyna i Marek, serdecznie Wam gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów – napisano na profilu fb Klubu Sportowego Lider Grodzisk Mazowiecki. Redakcja Obiektywnej również nieustająco trzyma kciuki za zawodników.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: