Wczoraj około godziny 14:30 w Chylicach na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Alpejskiej doszło do potrącenia 12-letniej dziewczynki przejeżdżającej przez przejście dla pieszych na rolkach. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Maz. kierujący samochodem osobowym po zdarzeniu oddalił się z miejsca, lecz w trakcie dotychczasowych czynności policjanci ustalili już jego dane.

Z uzyskanych informacja wynika, że obrażenia pieszej kwalifikują zdarzenie jako kolizję drogową, ponieważ obrażenia ciała były poniżej 7 dni. Dalsze okoliczności zdarzenia drogowego i udział każdego z uczestników będą szczegółowo ustalane przez policjantów Komisariatu Policji w Jaktorowie.

W tym przypadku należy zaznaczyć, że zadziałała współpraca policjantów z jaktorowskiego Komisariatu oraz pracowników Urzędu Gminy Jaktorów odpowiedzialnych za obsługę gminnego monitoring. „Niemal od razu po zgłoszeniu się funkcjonariuszy Policji otrzymali oni dane pojazdu biorącego udział w zdarzeniu. Jak widać monitoring wizyjny na terenie gminy Jaktorów działa bardzo sprawnie i bez problemu możemy identyfikować sprawców takich zdarzeń.” – przekazał jaktorowski magistrat.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: