Podkowa Teqball Club zwyciężył 23 stycznia br. po niezwykle zaciętym starciu w 1/32 Pucharu Polski z pierwszoligowym FC10 Zgierz.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej straty dwóch bramek przez Podkowian. Po strzale z karnego Barteka Januszewskiego udało się zdobyć bramkę kontaktową. Niestety nasz lokalny zespół nie mógł zbyt długo cieszyć się z tego i na przerwę schodzili z kolejną straconą bramką. Druga połowa przebiegała już pod dyktando gospodarzy z Podkowy Leśnej, którzy zdobyli 3 bramki nie tracąc przy tym ani jednej. Mecz zakończyli wynikiem 4:3. Kapitan drużyny -  Bartek Januszewski zdobył hattricka, Michał Kozaczkow zdobył zaś jedną bramkę.

Gratulujemy wygranej zespołowi z Podkowy! Losowanie par 1/16 Pucharu Polski odbędzie się po zakończeniu wszystkich meczy tej fazy, czyli po 3 lutego br., a sam mecz odbędzie się w połowie przyszłego miesiąca. Nie ma też jeszcze oficjalnych informacji o wznowieniu rozgrywek ligowy.