Zbiórka na rzecz zabezpieczenia pacjentów i lekarzy Szpitala Zachodniego

Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z partnerami zdecydowało uruchomić zbiórkę na rzecz walki z epidemią koronawirusa w powiecie grodziskim. Każdy może teraz pomóc zabezpieczyć pacjentów, personel medyczny i pracowników Szpitala Zachodniego im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim oraz inne służby walczące z COVID-19.

Wpłacając dowolną kwotę, przeznaczymy ją na zakup niezbędnych środków ochrony osobistej w postaci odzieży ochronnej jednorazowego użytku 😷. Zgodnie z potrzebami przekazanymi przez dyrekcję szpitala 🏥 planujemy zamówić i przekazać m.in.:
➡️ maseczki chirurgiczne
➡️ fartuchy flizelinowe
➡️ czepki,
➡️ ochraniacze na obuwie
➡️ kombinezony,
➡️ rękawiczki
➡️ płyny i żele dezynfekcyjne,
➡️ kremy ochronne

Drodzy mieszkańcy powiatu grodziskiego❗️ Zachęcamy, do wsparcia naszego funduszu, wszystkich, którzy chcą razem z nami pomóc w walce z koronawirusem.

Do tej pory zaangażowaliśmy się w akcję szycia maseczek oraz przekazywania komputerów dzieciom, których nie stać na zakup sprzętu umożliwiającego naukę online. Mamy olbrzymie doświadczenie w udzielaniu wsparcia organizacjom pozarządowym i inicjatywom obywatelskim. Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Prowadzimy od lat programy dotacyjne Działaj Lokalnie, Mazowsze Lokalnie, organizujemy plebiscyt Żurawie Powiatu Grodziskiego, a także angażujemy seniorów w ramach Uniwersytet Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim.

❤️ Zdrowie naszych bliskich jest najważniejsze. Działając lokalnie, od blisko 20 lat, wiemy, jak ważne są w takich chwilach obywatelskie inicjatywy, które służyć będą nam wszystkim.

❣️Zgodnie z uzyskanymi informacjami i przekazanymi nam potrzebami, zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć w pierwszym rzędzie na środki ochrony osobistej dla lekarzy i personelu medycznego. 👩‍🔬👨‍🔬 Jeżeli będą też takie oczekiwania, a kwota wystarczająca, także na sprzęt medyczny.

❣️Środki ochrony osobistej w postaci odzieży ochronnej jednorazowego użytku chcemy skierować do Szpitala Zachodniego. Jeżeli okaże się, że zgłoszą się do nas także inne jednostki wymagające wsparcia, takie otrzymają.

❣️Nasze działania konsultujemy z dyrekcją Szpitala Zachodniego i Starostą Grodziskim. Współpracujemy z Hufcem ZHP Grodzisk Mazowiecki, Stowarzyszeniem Geożaba oraz innymi organizacjami pozarządowymi.

Razem łatwiej. Dziękujemy za wsparcie.

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.facebook.com/donate/311235843188754/10157192622168634/

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: