W ręce żabiowolskich dzielnicowych wpadł 29-latek podejrzany o dokonanie rozboju. Policjanci natychmiast zareagowali na sygnał o pobiciu jednego z mieszkańców i zabraniu mu pieniędzy. Szybko ustalili także kto mógł dokonać tego przestępstwa. Zatrzymany usłyszał w prokuraturze zarzut karny. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Podczas obchodu rejonu służbowego dzielnicowi z Żabiej Woli dowiedzieli się o dotkliwym pobiciu jednego z mieszkańców w jego domu. Natychmiast zaczęli ustalać szczegóły zajścia. Podczas kontaktu z pokrzywdzonym potwierdzili obrażenia ciała powstałe na skutek ataku ze strony mężczyzny, który wtargnął do jego miejsca zamieszkania. Po pobiciu i zniszczeniu telefonu napastnik miał zabrać mu także niewielką kwotę pieniędzy.

Po przyjęciu szczegółowego zawiadomienia o rozboju funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania osoby podejrzanej o popełnienie tego przestępstwa. Wytypowany mężczyzna został zatrzymany w miejscu pracy i doprowadzony do grodziskiej komendy. Zebrane przez policjantów materiały pozwoliły na przedstawienie mu w prokuraturze zarzutu karnego. 29-latek kilka miesięcy temu opuścił zakład karny i odpowie teraz w warunkach recydywy. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: