2 dozory za rozbój w salonie gier

Dzięki wnikliwym i skrupulatnym działaniom grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju. Dwóch 23-latków usłyszało zarzuty użycia przemocy wobec pracownika salonu gier i zabrania mu pieniędzy. Obaj przyznali się do popełnienia tego przestępstwa. Sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozorów Policji.

Natychmiast po zgłoszeniu ataku na pracownika jednego z salonów gier w Grodzisku Maz. policjanci rozpoczęli ustalenia w tej sprawie. Podczas wykonywania szeregu działań operacyjnych kryminalni wpadli na trop samochodu, którym mogli poruszać się sprawcy tego rozboju. Szybko ustalili także miejsca przebywania 23-latków i pojechali ich zatrzymać. Jednego dnia obaj podejrzani trafili do grodziskiej komendy. Podczas przeszukań policjanci zabezpieczyli w ich domach pieniądze, a u jednego z nich znaleźli również mefedron.

Wykonane przez śledczych czynności potwierdziły, że obaj zatrzymani zaatakowali pracownika salonu i przytrzymując go, zabrali z jego kieszeni pieniądze. 23-latkowie usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. Obaj przyznali się do tego przestępstwa. Decyzją sądu zostały wobec nich zastosowane środki zapobiegawcze w spostaci dozorów Policji. Zgodnie z kodeksem karnym rozbój zagrożony jest karą nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: