W Milanówku na tyłach Tesco i Vendo Park, od niedawna działa strzelnica sportowa z prawdziwego zdarzenia. Każdy kto ma ochotę zapoznać się z bronią, ma okazje poćwiczyć tam strzelanie z pistoletu, karabinu czy nawet broni gładkolufowej.

Wielu z nas pamięta jeszcze wspaniałe sukcesy w strzelectwie Renaty Mauer. Niestety od tamtych czasów współczesny świat stał się znacznie bardziej niebezpiecznym miejscem. O zagrożeniach, które mogą nas spotkać nawet na codziennych zakupach pisaliśmy już wielokrotnie. Dlatego jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się o podstawach obsługi broni, nauczyć celnie strzelać, czy zmierzyć się ze znajomymi i poznać sporty strzeleckie, jest ku temu możliwość w Milanówku, na nowej strzelnicy!

Strzelnica jest przedsięwzięciem Brwinowsko-Milanowsko-Grodzisko-Podkowiańskiego Klubu Strzeleckiego „Magnus” – Staramy się propagować sport strzelecki jako wspaniałe hobby. Myśleliśmy o założeniu strzelnicy od kilka lat, ale nie mogliśmy znaleźć budynku. Sami zajmujemy się strzelectwem i postanowiliśmy robić to co lubimy. – mówił nam Paweł Wdowczyk, prezes Klubu Strzeleckiego. Jest to nie tylko miejsce gdzie w bezpieczny sposób można postrzelać. Klub organizuje kursy strzeleckie, mające na celu zaznajamianie z podstawami obsługi broni. Taki kurs podstaw w strzelaniu precyzyjnym z pistoletu, prowadzony przez mistrza świata z 2015 roku służb mundurowych w strzelaniu precyzyjnym, odbędzie się w najbliższą sobotę tj 13 lipca.

Strzelnica Magnus cały czas się rozwija, a jej organizatorzy mają coraz to ciekawsze pomysły. Jej założyciele starają się propagować sport strzelecki, a ciekawe cele do strzałów, różne rodzaje broni i amunicji, dają każdemu możliwość doświadczenia nowych wrażeń związanych z bronią palną.

Obecnie obiekt dysponuje pięcioma stanowiskami 25 metrowymi i trzema stanowiskami 50 metrowymi, ale już wkrótce powstanie tu między innymi centrum strzeleckie paintball i ASG, oraz sklep z bronią, akcesoriami i amunicją. Nie zabraknie ciekawych szkoleń np. z strzelania dynamicznego, czy strzelania z karabinku. Zachęcamy do śledzenia i polubienia profilu FB klubu, gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje o zbliżających się wydarzeniach: facebook.com/klubstrzeleckimagnus/

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia milanowskiej strzelnicy!

Informacja handlowa

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Zapraszamy na milanowską strzelnicę!


To może Cię zainteresować: